תודה על הרשמתך!

אני אשלח לך את הקישור להרצאה (וובינר – הרצאה במחשב שלך) ביום שני, כ-5 דקות לפני 8 בערב. גם אם לא יתאפשר לך לצפות ביום שני בערב, ההרשמה להרצאה מקנה לך את האפשרות לצפות בהקלטת ההרצאה במשך שבוע ימים, בכל זמן שיהיה נוח לך!
בינתיים, אם יש לך כחצי שעה פנויה לנושא חשוב ביותר לכסף שלך, אני מציע לך לצפות כבר עכשיו בהקלטת ההרצאה על פנסיה משודרגת בהישג ידו של כל ישראלי!
הרצאה זו הינה עבורי חלק חשוב מהעשייה שלי, לעזור לכל ישראלי וישראלית להשיג שליטה על גורלם הפיננסי ועל איכות חייהם. אני שמח כי יותר מ-6,600 ישראלים צפו בה עד היום ועשו את הצעד הראשון שלהם לקראת מצב פיננסי טוב יותר.

הנה הקישור להקלטת ההרצאה.
שיהיה להנאה ולתועלת!
איתן רותם
 

8 מחשבות על “תודה על הרשמתך!”

 1. מקצוען אמיתי. שפוי והגיוני שלא מנסה ‘למכור’ חלומות באספמיה למשקיעים.
  תודה לך על כל עדכון והרצאה שהנך שולח אלי.
  אני עוקבת זמן רב אחרי הפעילות שלך ואחרי מספר שנים של מסחר, אתה אחד הבודדים שכדאי להקשיב לו.
  תודה
  עידית
  http://www.dogma.co.il

 2. שלום לך איתן,
  אני מודה לך מאוד על שמירת הקשר, ועל הנאמנות לקהל תלמידיך הנאמנים. אני כבר שלוש שנים באילת ולכן אינני מופיעה למפגשים שאתה מזמן לפרקים, אך אני מאוד מאוד מוקירה את המחויבות שלך, ואת רצונך להמשיך ולהשקיע בנו. זה מרגש. באמת. המון המון תודה.
  מקווה להגיע בקרוב למרכז ולהתראות אתך באחד המפגשים.
  כל טוב וקיץ שמח
  חנה אבני

 3. לדעתי המצב באירופה לא גרוע. מה שקרה באירופה זה שהמדינות נתנו לאזרחים תנאים סוציאלים מוגזמים ועכשיו הם משתמשים בלחץ הגרמני כתירוץ לבטל חלק מהתנאים הסוציאלים. בקרוב זה יגמר ואירופה תוכל להתאושש.

 4. איתן,
  אתה איש יקר.
  נותן לכל החפץ בכך תובנות וכלים והכל ללא שום דרישה לתמורה.
  על כך אני מודה לך מאוד על האיכפתיות וההתמדה בשמירת הקשר עם כל מי שפגש אותך בקורסים ובהרצאות שנתת בתקופה שהכרתי אותך מאפריל 2010.
  תודה,
  ארי אטיאס

כתיבת תגובה