"ראלי" של 2-3 שבועות בטווח הקרוב ? [מבוסס על נתוני סוף שבוע 12.2.16]

תשפטו בעצמכם:

NYA 120216
SPY 120216

כל תגובה, לייק, ושיתוף יתקבלו בשמחה.

איתן

20 מחשבות על “"ראלי" של 2-3 שבועות בטווח הקרוב ? [מבוסס על נתוני סוף שבוע 12.2.16]”

  • יעקב תודה
   לא ניתן היה לראות זאת כבר ב-11.2 היות והמאותתים טרם הזדקרו מעלה.
   כן היה ניתן לראות כבר ב-11.2 בסוף היום כי יש קניה אדירה בכסף גדול ב”אזור המסוכן” (בסמוך ל-180 SPY ) ושלהיכנס לשורט באזור זה ובעיתוי זה – זה טירוף.
   אבל להימנע משורט ולהיכנס ללונג זה לא אותו הדבר.
   איתן

 1. סטיה חיובית בת 2 חודשים , כסף חכם נכנס לשוק
  ( לפיRMF , NYMO , MACD ) בעוד שעליה תמשך כ- שליש התקופה 2-3 שבועות . הכסף החכם קונה מניות לאחר שאפקט הפחד עבד ( NYSE ) בשווי נמוך ( SPY ) להרמת הערך ולאחר שהציבור יצטרף מאוחר יותר וישלח את SPY לערכים גבוהים .בשלב זה לפחות , לאחר מכן תבוא ההנחתה סטיה שלילית מהירה ועוצמתית ( כך אני מקווה ), בינתיים נחכה ונראה . כרגע נתמקד במגמה הנונכחית .

 2. תודה.
  צודק . הסתכלתי עכשיו על הסיכומים שלי והסיכומים שלך מיום 18.3.2008 אכן כמו שאמרת
  פעם ראשונה עבורי שאני מנסה לתפעל שוק יורד לבד, וזה מאוד עוזר ומחזק לראות דיעה של מישהו בעל ניסיון הרבה יותר רחב משלי, במיוחד אחרי שרשמתי במחברת הסיכומים שלי מה אני חושב – כך שאני לא יכול לשנות את מה שכתבתי בעקבות מה שאתה אומר , אלא רק לראות איפה טעיתי , אם טעיתי.
  תודה.

 3. לדעתי התחיל היום ראלי של לפחות שבוע אם לא שניים בהסתברות של 80% וצפונה. מספיק לבחון את הטוויזר בוטום בגרפים השבועיים של הספיי והדאו ואת תבנית הבוליש אינגולפינג ואיתות הסטוקסטי בגרפים היומיים במדדים הנ”ל כדי להבין שהבריש ראלי הוא אמננט

 4. תודה , על העדכון.
  עזרת לי למצוא את הטעות שהייתה לי כשהסתכלתי על הגרפים – הסתכלתי על נמוך יומי ולא על סגירה ולכן הסטייה שראיתי לא הייתה חזקה – אם מסתכלים על סגירה מול סגירה כמו שצריך , הסטייה הרבה יותר ברורה.

  • מעוז אל תשכח את מרץ 2008!
   לפעמים הזנבות יוצרים את ההבדל ולפעמים הסגירות.
   אתה בוודאי זוכר, מרץ 2008 לא היתה סגירה נמוכה יותר מינואר 2008, אלא רק הזנבות עשו את ההבדל.
   הסטיה החיובית/שורית שם שלחה אותנו אז ל”מיני החלפת קסטה” בדיוק לחודשיים – כמו רוחב הסטיה, עד מאי 2008.
   לעומת זאת, הסטיה האחרונה שהיתה בקיץ, בין סוף אוגוסט לסוף ספטמבר 2015, היתה (כמו עכשיו) בין שערי סגירה, ושלחה את השוק לעליה של בדיוק חודש – כמו רוחב הסטיה, עד תחילת נובמבר 2015.
   איתן

 5. מד המהירות (שהכוונה לMACD) לא חצה את האפס אז הוא תקף ולפי שאר החוקים שלימדת הכל פה “כשר” ומוכן לראלי אז אין סיבה שלא, חוץ מהלא נודע כמובן.
  אם הוא יהיה כנראה גם שיהיה האחרון לפני תחילתה של צלילה עמוקה, השוק “חטף” כבר פעמיים(אוגוסט וינואר) ופעם שלישית גלידה כמו שאומרים. קשה להאמין שהשוק יצליח להתאושש שוב וזה לנוכח ה”בועות” כסף שנוצרו מאז 2008 וכלל המשברים הכלכליים והמדיניים ברחבי העולם.
  מקווה שיש הגיון במה שכתבתי
  נ.ב בMACD אצלי שמוגדר-12,26,9 התמונה קצת שונה

כתיבת תגובה