איתן רותם

בוא נתחיל מהסוף.

מסלול חיי הוביל אותי להיות מס’ 1 בתחומי והיחידי שמאפשר לך ללמוד לסחור, להרוויח ולעשות את זה באופן קבוע, רגוע, תוך שקט נפשי ונטול סיכון.

אם אתה מכור לריגושים, והגעת לשוק ההון כדי” לעשות את המכה”, מקומך לא איתי. אני מלמד אותך לרדת מרכבת ההרים המשתוללת ומציע לך דרך חיים של תשואות גבוהות, מהירות, לכל החיים וללא מתחים.

אבל, אם אתה רוצה ללמוד את נוסחת הפלאים שתהפוך את שוק ההון לעסק הפרטי שלך,
אם אתה בעניין של הצלחה מתמשכת שאינה תלויה בתנאים חיצוניים, בשוק עולה או יורד,
אם אתה רוצה להכפיל את הכסף שלך כל 4 שנים ולעשות את זה בביטחון, בכיף כשאתה ישן טוב בלילה,

אני מזמין אותך להמשיך לקרוא ולהבין מדוע אני היחיד שיכול ללוות אותך לשם.

יש לי חזון

החזון שלי הוא ליהנות מהשפע הקיים בשוק העצום של וול סטריט ולהעביר את השיטה פורצת הדרך שמאפשרת לי לעשות זאת, אל עשרות אלפי משקיעים קטנים נוספים. כמוני. כמוך.
בחזון שלי, התלמידים שלי עושים שימוש בנוסחה המדויקת שהופכת אותם לאדונים לגורלם הכלכלי ויוצרים כלכלה מקבילה. כלכלה שאינה תלויה בתנודות השוק, ב”שנה קשה”, במשבר הכלכלי העולמי, בדו”חות, או בגזירות חיצוניות.
הדרך שאני מלמד אותך מאפשרת לך עצמאות. אינך פוחד מחוסר וודאות. אינך פוחד לפתוח טלוויזיה, אינך משועבד למסכים. אתה נמנה בין מתי המעט שנהנים בפעילות ב”איזור בטוח” ושיודעים לתפוס את המקל משני הקצוות: גם ליהנות מרווחיות לכל החיים וגם מחיים רגועים ונטולי לחצים.

אם אתה שותף לחזון שלי, בוא לגלות כיצד עושים זאת.

בוא נשבור כמה מוסכמות על שוק ההון

המיתוס העיקרי שמוביל משקיעים הוא שהם צריכים להתאים את עצמם לשוק. מחלקות מחקר שלמות בבתי השקעות מטפחות את המיתוס הזה והאמונה הזו לא נמצאת כאן במקרה.

אני רוצה לחשוף את האמת שבעלי ההון והמוסדיים מתאמצים כל כך להסתיר מפני המשקיעים הקטנים ולהראות כי עקרונות ההצלחה בשוק ההון הם הפוכים בדיוק ממה שנדמה.

אני פועל, ומלמד את תלמידי, להפוך את הפירמידה. לא להיאבק על מנת להתאים את עצמי לשוק ההון, אלא מתוך מודעות ליכולות וגם למגבלות, לקחת משוק ההון רק את מה שבאמת מתאים לי ועובד בשבילי. ההיפוך הזה הוא נוסחת ההצלחה שמאפשרת לחולל מהפך באופן ההשקעה ובדרך החיים.

אני מלמד את תלמידיי כי השוק מציג מחירים – לא הזדמנויות ואיומים. כל פרשנות שאנו נותנים למספרים היא שלנו בלבד. אני מלמד את תלמידיי כי בשוק ההון קיימת תחלופת עונות: יש קיץ כלכלי ויש חורף כלכלי ושניהם לגיטימיים, שניהם יכולים להפיק לנו רווחים אם רק נדע כיצד ולא נתעלם או נשב בצד. ובעיקר, אני מלמד את תלמידיי להתגבר על חסמים מנטליים ולסחור מתוך איזור הנוחות שלהם תוך חשיבה כלכלית-עסקית ופרידה מהאמוציונאליות המאפיינת כל כך הרבה טריידרים.

היום אני יודע שמדובר בדרך חיים

חיים שלמים של הצלחה, היכולת להתמיד ולהציג באופן עקבי תשואות גבוהות ומהירות ופרספקטיבה ארוכת טווח, הפכה אותי ליחידי שנותן לך את הנוסחה המדויקת לחיים של ביטחון כלכלי ורוגע.

אני לא מלמד אותך רק טכניקות מסחר, אני מציע לך דרך חיים, רצופה בהצלחה מתמשכת שמאפשרת לך לנהל מקור הכנסה רווחי, לכל החיים, נטול סטרס בשילוב עם סגנון החיים שלך.

אני יודע, כי הייתי שם

כדי להגיע למקום שבו אני נמצא היום, לפתח את התובנות, את השיטה ואת היכולות שלי, לקח לי חיים שלמים, מאבקים, כישלונות והצלחות. הייתי צריך לפתח מנגנון שעובד בשבילי, שמצליח לאפשר לי לסחור בלי לחשוש מהפסד ושמנטרל  את כל אותם גורמים שגרמו לי להתרסק בעבר. רק כשהבנתי איך לעקוף את ההתניות, את החששות ואת החסמים שמנעו ממני להצליח, ראיתי את פריצת הדרך האמיתית.

פריצת הדרך הזו יכולה להיות גם שלך!

שוק ההון האמריקאי הוא אינסופי ואין גבול לשפע שהוא יכול לספק. המטרה שלי עכשיו היא להעביר את הידע פורץ הדרך הזה, ולחולל שינוי אדיר בחייהם של כמה שיותר אנשים.

המטרה שלי היא לאפשר לך לבנות מנגנון משלך, אשר מותאם לך בצורה מושלמת ובנוי על הערכים, הצרכים, היכולות שלך ומבוסס על אותם עקרונות שזיהיתי ושיכולים לאפשר לך רווחיות רגועה לחיים שלמים.

ועוד כמה מילים עלי

התשוקה שלי היא להיות מגדלור לעשרות אלפי ישראלים ולהעביר הלאה את הידע שלי, כדי לעזור לכמה שיותר משקיעים פרטיים להפוך לאדונים לגורלם הכלכלי, לממש את סגנון החיים שלהם ולהבטיח את עתידם הכלכלי האישי והמשפחתי.

כבר למעלה מ-25 שנה אני משקיע פעיל בשוק ההון, לא מפסיק לחקור וללמוד את התחום ומשמש כמרצה וכמורה-דרך של אלפי משקיעים וטריידרים מצליחים.

משנת 2001 מנהל השקעות של גופים מוסדיים ושל קרן גידור ופנסיה פרטית בארה”ב.

מעביר סדנאות על אסטרטגיות מסחר מתקדמות, משתתף בעשרות סדנאות שוק ההון ואסטרטגיות ממוחשבות בארה”ב ומייסד תכנית “עץ הכסף”, תוכנית הליווי והאימון המקיפה לניהול כסף, והיחידה מסוגה בישראל.

בעל תואר ראשון בראיית חשבון ובכלכלה מאוניברסיטת תל-אביב, תואר שני בכלכלה מאוניברסיטת בר-אילן. בעל הסמכה בינלאומית כמאמן בשיטת N.L.P.

זה מה שאני יודע לעשות בשבילך.
זו התשוקה שלי.
אלה היכולות שלי.

אני מזמין אותך להצטרף אליי וליהנות מרווחיות מהירה -רגועה – לכל החיים!

שלך,

איתן רותם

50 מחשבות על “איתן רותם”

  • הי תומר,
   1. כן, כמעט כל אחד יוכל באמצעות הדרך שלי לסחור ולהרוויח. כמעט כל אחד, כי חלק “מוכרחים” להתחכם” לכללים. הם לא ירוויחו.
   2. אין דבר כזה להרוויח בלי שיש בדרך גם קצת הפסדים. ההוצאות הן חלק הכרחי שהעסק צריך להוציא כדי להכניס הכנסות (רווחים). אם אתה מפנטז על רווחים בלי הוצאות, אז אתה לא רציני וזה לא אצלי.
   3. לא צריך להשקיע אצלנו אלא אצלך בחשבון שלך אצל ברוקר שאתה תבחר. לי אין קשר עסקי איתם, אבל אני כן מדריך את תלמידיי איך להפעיל את תוכנת המסחר של הברוקרים.
   בהצלחה!
   איתן

   • רציתי לשאול עוד כמה שאלות:
    1. כיום אני די חדש ואני סוחר שבועי/יומי במניות הבאות לדוגמא: אינטרקיור, שיכון ובינוי וכדומה..
    אני מרוויח שם פעמים כ10% לשבוע ופעמים קצת יותר.. ופעמים גם מפסיד.. הרעיון שאני משתמש הוא לקנות בסוף יום אם יש סיכוי שלמחרת הוא יעלה ואז למחרת אני מוכר בשעה הראשונה.. סה”כ יוצא עם רווח של כ10%-5.. כי לפי מה שראיתי השעה הראשונה יש פיק. השאלה שלי האם בשיטה שלך אני אוכל לסחור באלה שציינתי בדוגמא(ואחרים) ולהרוויח שבועית כ10% עם סיכון נמוך ?
    2. האם התוכנה/תוכנות /דרך שלך יכולה לתת הוראות קניה מכירה גם במניות בארץ באופן אוטומטי..( אם הבנתי נכון, אתה נותן לנו תוכנה שעושה את הדברים האלה)?
    3. תוך כמה זמן מתחילת הקורס אני יצליח לממש רווחים, לפחות נגיד להחזיר את עלות הקורס?

 1. בס״ד
  שלום איתן ,, שמי הוא יעקב גר בפנמה ועוקב ולומד ומיישם את השיטה שלך ואף על פי שאני משקיע בשוק ההון כבר למעלה מ 20 שנה ,,עם כל זאת אחרי שראיתי את ההסברים שלך שיניתי כבר נקודות חשובות בשיטה שלי ואכן זה פועל הרבה יותר טוב ,, אני אבקר בארץ בעוד כשבוע וריציתי להפגש איתך בכדי לדון בהצעה עיסקית ,, האם יש לך טלפון או אי מייל שניתן יהיה לתאם פגישה ? דש חם יעקב

 2. איתן שלום.
  האם כל הקורס הוא דרך האינטרנט.במידה ויש לי שאלה או הדרכה
  לגבי דברים לא מובנים איך זה נעשה.
  דבר שני האם מתקשרים קודם עם בית השקעות ולאחר מכן מצטרפים
  אליך.ועל איזה בית הקעות אתה ממליץ.איך אני בוחר מניות לסחור בהן.
  תודה.מקוה להצטרף.

 3. שלום איתן
  האמת היא שאני ממש חדש בתחום. אפילו עוד לא מתחיל..מעולם לא השקעתי ובשבועות האחרונים התחלתי להתעניין ולקרוא על שוק ההון.למדתי כמה דברים מכמה מקומות והאמת שהגישה שלך ויותר מכך תפסה אותי..
  יש לי רק שאלה בסיסית אחת?
  האם יש סכום מסויים שרק ממנו כדאי שווה אפשרי להכנס לשוק הזה?אם כן על כמה מדובר?אין לי רק בכלכלה ואני מורה במקצועי..נהנתי מאוד מהקריאה של הספר שלך
  תודה שמואל

 4. הי איתן
  זה נשמע אמין מעניין ומרתק בעיקר מתחבר לחזון שלך להיות מגדל אור וואו זה מדבר אלי מאוד הגישה הזאת,מעוניין ללמוד לאת ולהיתקדם בזהירות,הנסיונות המעטים שהיו לי בעבר לצערי לא היו מוצלחות מקווה לקבל כלים מתאימים יותר.
  תודה
  אדיסו

 5. התודעתי על הקורס שלך רק עכשיו.
  בעבר (לפני כ-9 שנים) למדתי במכללת טריידנט של מאיר ברק, אך שיטתם מתאימה למסחר תוך יומי, שאינו מתאים לאופי שלי.
  סחרתי בעבר בסוינג די בהצלחה (לא מדהים).
  האם הבנתי שהקורס שלך מתאים וממליץ על סוינג?
  אם כן ברצוני להצטרף, כולל השעורים מהעבר שבינתיים הפסדתי.
  אריה

  • חנן,
   לעולם אין להיכנס לפניקה, כי תמיד יהיו זעזועים לשני הכוונים. יציאה – גם בהפסד – עושים בצורה מבוקרת והדרגתית.
   הימים הקרובים מוקדשים להתבוננות ולמידת השטח החדש – נקודות תמיכה והתנגדות שיווצרו לאחר אפקט בריטניה.
   זה במישור הטקטי.
   במישור האסטרטגי – אתה צריך לשאול את עצמך מה התרחיש שהכי מפחיד אותך – ולבנות אסטרטגיה שתרוויח ממנו בדיוק.
   בהצלחה!
   איתן

 6. לגלות את הנשמה שבוולסטריט.
  רואים לך את הנשמה.
  וזה פרט למקצועיות שעולה מהסרט.
  מסתבר שנשמה, זה הדבר שגורם להכי הרבה פניות בקרב קהלים שמוצפים בכל שנייה וחצי במידע חדש.
  אותי קנה האופן בו שידרת בשפת הגוף 4 מילים:
  “אני אוהב להיות מורה” ואני האמנתי לך כל כך.

כתיבת תגובה